СПИ СПОКІЙНО
НАША СОНЯЧНА ЛІЗА

Ранком 10 лютого на небі стало на одне янголятко більше...
UKRRUSENGDEUFRAESP Головна   Події   Діагноз   Фото   Зв'язок   Фінансова допомога   Нематеріальна підтримка   Подяка
Події
  • 2012-2013
  • Січень - Лютий
  • Жовтень - Грудень
  • Серпень - Вересень
  • Липень
  • Червень
  • Травень
  • Квітень
  • Березень

Преса

Відео-сюжети

      лоти галереї "Парсуна"

 

 

 

 

 

   31.03.2010
Мама на даний час так і не обрала клініку, але щиро сподіваємося, що це станеться найближчим часом.
Виявляється, обрати клініку не менш важно, ніж зібрати дуже велику кількість грошей за малий проміжок часу. Існує величезна кількість тонкощів, які врай необхідно заздалегідь передбачити. Все це потребує часу та тривалих перемовин як з нашого боку, так і з боку обраної лікарні.
Щиро сподіваємося на Ваше порозуміння й терпіння.

   28.03.2010
Сьогодні до лікарні приходила дівчина Ольга та принесла Лізі книжку "Мій ляльковий театр" - казку про Машу та ведмедя. Ліза з величезним задоволенням слухала казочку та гралася з ляльковими героями. Да й взагалі поводилася наче до хвороби, чим несказанно радувала маму.

зі щоденника мами Тані:
Кожна її посмішка – наче сонячний промінчик. Я б віддала все, що маю, аби Ліза знову раділа життю. За весь час хвороби, після усіх випробувань, що випали на її долю, вона дуже стрімко подорослішала. Коли добре почувається (наскільки це взагалі можливо в її стані) робить такі зауваження та висновки, наче вона вже школярка. Вона така розумничка, що я вже впевнена в успіху її лікування.

З Господнім благословенням та допомогою всіх небайдужих людей Лізонька обов’язково повернеться до повноцінного життя й проживе довго-довго, щасливо й радісно. Інакше просто не може бути!!! Адже навкруги так багато добрих та чуйних людей, що я вже майже не маю сумнівів у можливості зібрать достатньо коштів для лікування та операції моєму сонечку! Дякую Вам, що вселяєте в мене віру! Щастя, здоров’я та всього найкращого Вам та Вашим сім’ям!

   27.03.2010
Вчора ввечері Лізі таки почали другий курс хіміотерапії. На даному етапі вона почувалася добре. Їла самостійно кашу, довгенько гралася, сміялася, дивилася мультики і навіть підспівувала мультяшним героям. Єдине, що засмучувало – набряки через що знадобилося давати сечогінний препарат.

зі щоденника мами Тані:
В цілому здається, що Лізі стало краще і дуже хочеться все кинути й поїхати додому, щоб почати жити як раніше. Я й досі не можу повірити, що все це – правда, що все це дійсність і відбувається з моєю дитиною. Здається ось зараз прокинусь від жахливого сну і все буде як і раніше…… Та нічого не поробиш, потрібно заспокоїтись, бути максимально спокійною та впевненою на протязі всього лікування донечки. Необхідно взяти себе в руки та боротись так же відчайдушно, як це робить Ліза. Я навіть не уявляла наскільки сильна моя донечка, хоча ще й зовсім маленька.

Щиро вдячна всім людям, що відкликаються на наше горе та підтримують нас морально та матеріально. Багато хто приходить до нас в лікарню і передає Лізі різні ласощі та іграшки. Від усього материнського серця дякую Вам, дорогі наші! Спасибі, що знаходите час та можливість допомогти нам!

   26.03.2010
Сьогодні Лізі підшили новий катетер. Майже до обіду вона спала та відходила від наркозу. Крім того після обіду їй мають робити рентген і вже на вечір мають почати капати другий курс хіміотерапії. Цей курс вважається дуже сильним та над токсичним. Всі дітки реагують на нього по різному …… Для нашої дівчинки зараз найголовніше, щоб не з’явилось жодних ускладнень, які часто виникають під час цього курсу.
Давайте всі разом будемо молитись за Лізу, щоб вона якнайлегше перенесла цей курс!

Є й гарна новина: нам підтвердили, що німецький благодійний фонд "Ein Hеrz fuer Kindern" (www.ein-herz-fuer-kinder.de) погодився допомагати Лізі. Найближчим часом вони також почнуть збір коштів на лікування Лізи.

   25.03.2010
Сьогодні на протязі дня дівчинка досить добре себе почувала. Самостійно їла кашу.
Також Лізонька дуже зраділа, побачивши з вікна лікарняної палати свого улюбленого дідуся, який приходив її провідати. Вона довго та старанно махала йому ручкою та посилала повітряні поцілунки.
Ближе до вечора Ліза пожалілась мамі, що в неї болить шийка та паморочиться в голові. Швидко викликали лікаря і виявилося, що підшитий підключичний катетер тріснув всередині. Дякувати Богу, що Лізонька, не дивлячись на свій вік, вчасно все розповіла і пояснила мамі і несправний катетер було швидко вилучено з-під шкіри.
Також Лізу сьогодні оглядав невролог. Не дивлячись на всі перестороги та побоювання лікарів, що після тривалого і постійного лежання можуть виникнути різні ускладнення, з малечею все добре, всі рефлекси збережені в повній мірі. Вона може самостійно сидіти, стояти, вставати, але в корсеті це дуже незручно та й не бажано.

   24.03.2010
Окрім вчорашньої пункції, Лізі робили її ще й сьогодні…..після чого мамі радили готуватися як морально, так і матеріально до трансплантації. Іншого шляху немає. Найближчим часом Лізі почнуть другий курс хіміотерапії, який по суті вже буде підготовчим курсом до ТКМ. Батьки ж щонайшвидше повинні відправити свої аналізи до Санки-Петербургу, щоб зясувати чи зможуть вони бути для своєї донечки донорами.

Вчора ввечері Лізоньці, після тривалої розлуки, вдалося поспілкуватися з татусем. Йому дозволили відвідати донечку в палаті на деякий час. Лізонька була несказанно рада та по справжньому за такий довгий та тяжкий період по дитячому щаслива! Адже вона переконалась, що тато не забув її, він як і раніше, її дуже любить, сумує за нею та вірить в її швидке одужання!

   24.03.2010
26-27 березня виставка ручних виробів "Розкрий себе!" підтримує Лізоньку.
Поруч стенду АртСпіріт стоятиме скринька для тих, хто хоче особисто передати кошти на лікування Лізи!Виставка ручних виробів "
Розкрий себе!" проводится впервые.
Вхід на виставку безкоштовний.
дата та час проведення: 26 – 27 березня 2010 з 12:00 до 19:00
Місце проведення: Київський Планетарій
Вул Велика Васильківськая (Червоноармійська), 57/3
поряд м. Республіканський стадіон.

   23.03.2010
21 доба після початку першого курсу хіміотерапії. Сьогодні у нашої дівчинки другий раз будуть брати пункцію кісткового мозку….й знову без анестезії. Результати аналізів будуть відомі лише завтра. І вже на їх основі лікар повідомить, коли необхідно розпочинати другий курс хіміотерапії.
Сьогодні ж Лізі вдалося хоч трошки, але самостійно попоїсти і організм їжу сприйняв. Хоча їсти в даний момент можна лише дитячі суміші.
При цьому Ліза повністю керує процесом приготування: дивиться на малюнки на банці та розказує мамі, що і я к вона повинна робити. Дає поради та змірковує немов доросла.
В такі миті навіть не віриться, що Ліза настільки серйозно хвора….

   21.03.2010
Ще й досі Ліза знаходиться в аплазії. Стан важкий: почало випадати волоссячко, мучить постійний розлад шлунку, через який з’явились страшні попрілості на сідничках. Лікування цих ранок дуже ускладнюється аплазією. Адже в цей період будь-які регенераційні процеси відбуваються значно довше та важче. Іноді її турбує голод, але навіть перекусити ще нічого не можна. Це дуже засмучує її, та все ж згодом вона починає міряти про те, як розтане сніг, буде сяяти сонечко та вона власними ніжками піде додому. Дуже мріє про яблучка, хоче тортика та бубликів. Вчора лікар повідомив, що на 21 добу (вівторок 23.03) у Лізоньки повторно візьмуть пункцію, а також аналіз крові тата та мами. Ці аналізи будуть відправлені до Санкт-Петербургу, щоб з’ясувати чи зможуть батьки в разі необхідності бути донорами кісткового мозку для своєї донечки. В даний момент Лізонька приймає курс підтримуючої терапії, а ми будемо сподіватись на втішні результати повторних аналізів.

   18.03.2010
Результати пункції виявилися неінформативними: всі показники нульові. Будемо чекати 21 добу. Ліза тримається з усих своїх дитячих сил: намагається складати пазли, мозаїку та постійно мріє, що одужає, поїде додому та буде розціловувати бабуню, дідуню та татуся.

   17.03.2010
П’ятнадцятий день після початку хіміотерапії: сьогодні дівчинці брали пункцію зі спинного мозку... без наркозу... під місцевим знеболенням. За правилами лікування подібну екзекуцію необхідно робити на 15, 21 та 30-й день після початку хіміотерапії, щоб з’ясувати наскільки вона була ефективною.
Чекаємо результати аналізу...

   16.03.2010
27 Березня відбудеться благодійний концерт для Лізи у м.Павлограді.


Акустичний концерт гурту "Свой_Среди..." (сторінка гурту на
rockgeroy.ru)
Концерт: "Назад дороги нет"
Місце проведення концерту: м.Павлоград, Дніпропетровськая область, Україна
Вхід від 10 грн.
Кошти, зібрані під час концерту підуть на лікування Лізи.
Організатор концерту: Михаил Михайлов.
Информація за телефоном: +380 66 821 7766

   14.03.2010
Четвертий день після хіміотерапії: Ліза все ще почуває себе погано – постійне блювання і неможливість їсти. За 2 дні дівчинка схудла на 500 грамм при загальній вазі 10 кг. Та попри все, коли їй стає легше (вечорами) вона намагається радіти життю: дивиться мультики, просить щось попоїсти, мріє про те, як вона повернеться додому, запросить у гості бабусю з дідусем і всі разом вони будуть пити на кухні чай з бубликами.
Так чудово, що незважаючи на такі страшні випробування, у малечі все ще є мрії та бажання..

   12.03.2010
Другий день після закінчення хіміотерапії: щоранку Лузі дуже погано. Ближче до вечора її стан покращується, вона постійно просить щось попоїсти. Але, нажаль, організм на даному етапі ніякої їжі не сприймає.

   08.03.2010
До середи Ліза проходить курс інтенсивної хіміотерапії.
Їй зараз дуже важко: постійна температура 38,5, що не збивається, та ще й супроводжується частим блюванням.
Зв'язок: e-mail: lisa.kushniruk@gmail.com
Життя Лізи у Ваших руках!